Darmowa wysyłka na wybrane produkty!

W czasach kiedy w Internecie można kupić prawie wszystko nikt nie martwi się czy w sklepie zastanie swój wymarzony produkt. Wystarczy usiąść wygodnie w fotelu z laptopem i wybierać! Brzmi to wspaniale, dopóki nie przejdziemy do opcji „wysyłka”.

Temat opłat za dostawę jest bardzo bolesny dla naszych portfeli szczególnie przy kiedy chcemy kupić meble, które są dużo większe gabarytowo niż odzież czy sprzęt elektroniczny. Czasami koszty przesyłki wynoszą nawet 50 zł za sztukę. Co przy zakupie dużej ilość artykułów cena dostawy może wynieść nas tyle samo co pojedyncza sztuka zakupionego przez nas przedmiotu. Dlatego warto poszukać czy sklep internetowy, w którym robimy zakupy ma opcję darmowych przesyłek.

Dwie proste zasady.

To czy klientowi zostanie zaoferowana darmowa dostawa zależy od dwóch czynników: producenta oraz ceny końcowej naszych zakupów. Dlatego musimy zwracać uwagę na to od jakiego producenta zamawiamy produkty, ponieważ każdy dostawca ma inne wymagania. Farmeg oraz Marbet posiada w ofercie darmową dostawę, niezależnie od wartości zamówienia.  Za to przy zakupie artykułów od Profim, dostawa jest bezpłatna dopiero od 1000 zł, a u Nowego Stylu od 50 zł. Są to atrakcyjne przy zakupie dużej ilości produktów, biorąc pod uwagę, że cena pojedynczego krzesła to około 200  zł za najtańsze modele. Jeśli jesteśmy zdecydowani na zakup tylko konkretnego, warto jednak pomyśleć o dołożeniu kilku złotych i dzięki temu otrzymać zupełnie nowe krzesło razem z darmową przesyłką.Krzesło biurowe TAKTIK

Sposób na Taktika

Jeśli szukasz krzesła biurowego warto zwrócić uwagę na model Taktik firmy Nowy Styl. Są to artykuły stworzone z myślą o zdrowiu i wygodzie pracowników. Wyposażone są w zaawansowane mechanizmy i rozwiązania ergonomiczne, które odciążają plecy i wspierają zdrowie użytkownika. Ich cena podstawowa (w wysyłce 48h) to niewiele ponad 500 zł. Jest to atrakcyjna kwota biorąc pod uwagę jakoś produktu. Dodatkowo zyskujemy przesyłkę gratis! Wszystkie rodzaje dostępne są w podanym linku.

Dodaj komentarz