Dostawa na teraz! Czyli szybka przesyłka krzeseł

Kiedy prowadzimy własną działalność gospodarczą wiemy, że niespodziewane sytuacje często się zdarzają. Są sytuacje kiedy musimy kupić krzesła „na teraz” dlatego wychodząc naprzeciw naszym klientom w naszej ofercie pojawiły się zarówno krzesła jak i fotele, które wysyłamy już w 48 godzin!

Krzesła do kawiarni – szybka wysyłka

W naszym asortymencie mamy krzesła kawiarniane takie jak krzesło CAFE VII (LATTE), w którym możemy wybrać wybarwienie elementów drewnianych jako laminat. Gwarancja jest 24 miesiące, Krzesło kawiarniane FONDOa waga to tylko 5,35 kg. Krzesło również sprawdza się jako krzesło do poczekalni. Klienci cenią sobie prosty design i ładny wygląd.

W ofercie mamy również krzesło restauracyjne FONDO w którym możemy wybrać kolor biały lub czarny (kolory dostępne w wysyłce 48 godzin, więcej kolorów dostępne jest przy dłuższym czasie oczekiwania). Krzesło to jest z polipropylenowym kubełkiem o błyszczącej powierzchni. Produkt możemy składować w stos (max. 6 sztuk) oraz posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.

Fotele biurowe – szybka wysyłka

W naszej ofercie „szybkiej wysyłki” w asortymencie posiadamy fotel biurowy INTRATA OPERATIVE O-12 oraz O-13, które wysyłamy w 48 godzin. Jaka jest różnica między tymi fotelami? Model O-13 posiada oparcie z siatki. Zarówno jeden jak i drugi produkt ma bardzo rozbudowany konfigurator w którym możemy dostosować fotel do swoich potrzeb. Mamy do wyboru podstawę, kolor, siatka (w modelu O-13), mechanizm, regulacja podparcia lędźwi i kółka (do powierzchni dywanowych lub twardych). Zdecydowanie polecamy jeżeli chcemy mieć dobry fotel „na teraz”.

Fotel biurowy INTRATAW naszej ofercie posiadamy również fotel TAKTIK Mesh, który jest w bardzo atrakcyjnej cenie promocyjnej 548,85 zł. Tutaj również możemy skonfigurować produkt – mamy do wyboru podstawę, kolor, podłokietniki oraz kółka.

Wysyłka 5-7 dni

Mamy również krzesła w wysyłce 5-7 dni. Tutaj mamy zdecydowanie bogatszy asortyment – możemy znaleźć krzesła konferencyjne, krzesła produkcyjne jak i fotele i krzesła biurowe. Znajdziemy również ofertę stołów konferencyjnych oraz podstawy stołu do kawiarni.

 

Dodaj komentarz