Ergonomiczna poczekalnia

Ergonomiczna poczekalnia

Poczekalnia to miejsce, które uważane jest za mało istotne. W końcu, jak sama nazwa wskazuje, to przestrzeń przeznaczona tylko do czekania. Ale czy na pewno tylko?

Czekanie to często nie komfortowa sytuacja. Oczekujemy chorzy na wizytę do lekarza, lub w kolejce do urzędu na załatwienie spraw administracyjnych w dużym tłoku. Każdy z własnych doświadczeń wie, że czasami można spędzić w poczekalni nawet godzinę w pozycji stojącej. W każdej z tych sytuacji towarzyszy nam zdenerwowanie, a nawet irytacja. Jeśli posiadamy poczekalnie i chcemy aby nasi klienci mieli większą wygodę oczekiwania, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie i zapewnić komfortowe warunki w postaci ergonomicznych siedzisk.

Krzesło doskonałe

Jakie powinny być idealne krzesła do poczekalni? Przede wszystkim wykonane z trwałych i solidnych materiałów, które zapewnią wysoki standard użytkowania. Ważne jest też oparcie, które powinno być odpowiednio wyprofilowane, tak żeby długi czas opierania nie powodował bólu. Warto też zainwestować w siedziska z miękką tapicerką – zwiększy to komfort użytkowania. Trzeba pamiętać, że korzystać z naszego wyposażenia będzie duża ilość osób, dlatego zarówno materiał z jakiego wykonane jest krzesło jak i tapicerka musi być łatwy do utrzymania w czystości.

Poczekalnia by Nowy Styl

Ciekawą propozycją są siedziska zamontowane na pojedynczym stelażu, które tworzą całość. Dzięki temu nie można ich pojedynczo przenosić, co wpływa na pewność, że nikt nie zmieni ułożenia krzeseł w naszej poczekali. Przykładem takiego produktu jest ławka Beta wyprodukowana przez polską firmę Nowy Styl. Siedziska i oparcie wykonane są z trwałego i łatwego do utrzymaniu w czystości tworzywa sztucznego. Całość podtrzymywana jest przez stalowy stelaż. Ławki Beta dostępne są w wersjach dwu, trzy i czteroosobowych.

Jeśli jednak chcemy zostać przy tradycyjnych krzesłach, idealnym wyborem będzie model Arioso od firmy Nowy Styl. Produkt ten sprawdzi się w poczekalni gdzie stawia się na mobilność wyposażenia. Krzesło to posiada uchwyt w górnej części, który ułatwia przenoszenie go. Dodatkowo produkt ten jest komfortowy w użytkowaniu, dzięki tapicerowanemu oparciu i siedzisku.

Kupując wyposażenie do poczekalni warto zadać pytanie co chcemy zapewnić naszym klientom i jakie wymogi mają sami użytkownicy. Jeśli nie wiesz, warto po prostu zapytać o ich preferencje

Dodaj komentarz