Krzesła FAMEG – Sklep internetowy

Krzesła kawiarniane czy krzesła do domu?

Krzeseł FAMEG nie trzeba przedstawiać – jedne z najlepszych w Polsce krzeseł drewnianych, które goszczą w niejednym domu oraz w niejednej kawiarni. Nasi klienci często zastanawiają się jakie mają docelowe zastosowanie i gdzie lepiej je wykorzystać? Odpowiedź nie jest jednoznaczna.

Hokery w restauracjach.

Hoker kawiarniany BSTO krzesła Fameg pytają zarówno osoby, które dekorują swoje mieszkanie jak i kawiarnie. Restauratorzy z chęcią kupują takie produkty jak Hoker BST-0707 czy Hoker BST-1411. Dlaczego akurat te hokery są popularne? Przede wszystkim minimalistyczna forma przypada do gustu restauratorom. Mamy możliwość wyboru tapicerki, koloru oraz wybarwienia elementów drewnianych. Dzięki takiej konfiguracji możemy dowolnie dostosować hokery do naszego pomieszczenia.

Krzesła w domu.

A jakie produkty można polecić jeżeli chodzi o dekorowanie domu? Zdecydowanie możemy wyróżnić gustowne oraz stylowe krzesło fameg A-1222/2, które pasuje zarówno do Krzesło do jadalni Famegsalonu jak i do jadalni. Do wyboru mamy szeroką paletę tapicerek, koloru oraz wybarwienia elementów drewnianych. Krzesło wykonane jest z drewna bukowego i ze sklejki prasowanej profilowanej. Możemy również wyróżnić Krzesło A-0537, które jest bardzo stylowe i pasuje do nowoczesnych wnętrz. Bardzo często klienci wstawiają je do jadalni ponieważ idealnie komponują się z drewnianym stołem. Tak samo jak w przypadku krzesła A-1222/2 również możemy wybrać rodzaj tapicerki, kolor oraz wybarwienie elementów drewnianych.

Jakie pomieszczenia warto dekorować krzesłami FAMEG? Radzimy pójść za głosem rozwagi i kierować się estetyką pomieszczenia. Krzesła pasują zarówno do kawiarni jak i do domu. Dzięki stylowemu i minimalistycznemu designowi będą pasowały zarówno w kawiarni, restauracji, jadalni czy salonie.

Dodaj komentarz