Hokery barowe Volt

Hokery barowe Volt z włoskim akcentem.

 

Brakuje ci przestrzeni?Zamiast tradycyjnego stołu wybierz barek z hokerami! Dodadzą Twojemu wnętrzu modernistycznego klimatu.

Decydując się na barek salonie lub kuchni,  warto wziąć pod uwagę kupno hokera, który idealnie będzie komponował z wysokim stołem barowym.  Są to produkty rekomendowane dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania i szukających wyposażenia, które będzie mocnym akcentem w pomieszczeniu. Wybierając najbardziej odpowiedni model warto, zwrócić uwagę na proponowane rozwiązania techniczne, design oraz jakość materiału. Przykładem hokera, który łączy w sobie wszystkie te cechy jest krzesło włoskiej firmy Pedrali.Hoker Pedrali

Niezwykła i czysta forma – tak w skrócie można opisać hoker kuchenny Volt. Wykonany jest z polipropylenu i dodatkowo wzmocniony włóknem szklanym.  Dzięki temu dostajemy  produkt, który jest odporny na czynniki zewnętrzne oraz mijający czas. Modele Volt są komfortowe i dobrze wyglądają w nowoczesnych wnętrzach. . Co więcej, hokery posiadają podnóżek z trzech stron –  pomaga to w łatwiejszym przestawianiu krzeseł i daje dodatkowy komfort dla użytkownika.

Oprócz tego hokery można składać poprzez nakładanie ich na siebie. Można nałożyć na siebie nawet dziesięć krzeseł! Dzięki temu zyskujemy dodatkową przestrzeń, co pozwala  na częstą zmianę aranżacji pokoju.  Hokery Volt dostępne są w trzech standardowych kolorach, czarny, biały oraz szary. Będą idealnym elementem wyposażenia kuchni lub salonu z barkiem.

Dodaj komentarz