Jakie wybrać meble do biura?

Wyposażenie biura oraz jego aranżacja to złożony proces, który warto przedyskutować ze specjalistami. Obecnie bardzo ważne jest aby w kadra kierownicza stworzyła idealne warunki do pracy dla pracownika. Dlatego istotne są takie pojęcia jak ergonomia pracownika czy profesjonalny sprzęt biurowy taki jak krzesło czy biurko.

Krzesło Intrata

Krzesło Intrata Operative

W naszym sklepie oferujemy bardzo szeroki asortyment produktów na wysokim poziomie. Dla osób, które przebywają około 8 godzin przed komputerem, zalecamy aby zapoznały się z krzesłem biurowym Intrata operative o12, który ma regulowane podłokietniki oraz mechanizm z regulacją głębokości siedziska. Możemy również wybrać kółka (do powierzchni twardych lub dywanowych). Produkt posiada gwarancje na 36 miesięcy. Jest to bardzo solidny produkt producenta Nowy Styl.

Krzesło Intrata ManagerKrzesło Intrata Manager

Jest to bardziej zaawansowany model z rodziny Intrata, przeznaczony dla gabinetów menadżerskich. Dwustronnie tapicerowany, posiada innowacyjne metalowe podparcie lędźwi, dzięki czemu jest zdecydowanie bardziej ergonomiczny. W tym modelu możemy swobodnie regulować wysokość oparcia, głębokość siedziska itp. Do wyboru mamy samohamowane kółka do parkietów lub powierzchni dywanowych. Produkt posiada gwarancje na 36 miesięcy. Dużo szczegółowy opis krzesła biurowego Intrata Manager M-22-HRUA znajdziemy na stronie sklepu internetowego.

Biurko płytowe

W naszej ofercie posiadamy biurka w różnych rozmiarach blatu oraz wybarwieniach. Biurko w kształcie litery „L” umożliwia ciekawą konfigurację stanowisk pracowniczych. Krawędzie są zabezpieczone trwałym obrzeżem ABS w kolorze płyty. Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij tutaj. Nasz sklep umożliwia również zakup samych blatów o różnych wymiarach (kwadratowe i okrągłe).

Oczywiście, samo biurko i krzesło to za mało aby można było powiedzieć, że stanowisko pracy jest odpowiednie dla pracownika. Warto zadbać również (oprócz narzędzi pracy) o dobre oświetlenie, aby praca była mniej męcząca.

Dodaj komentarz