Jakie krzesła konferencyjne?

Sala konferencyjna jest bardzo ważna z punktu widzenia firmy – to właśnie tam spotykamy się z klientami, ustalamy warunki współpracy czy też omawiamy ważne kwestie wewnątrz firmy. Aby zadbać o komfort osób przebywających w sali, warto poświęcić czas na to, aby wnętrze było profesjonalne, estetyczne i komfortowe.

Jakie stoły konferencyjne?

W naszym sklepie posiadamy bogatą ofertę stołów konferencyjnych. Zdecydowanie możemy polecić najprostszy wizualnie stół konferencyjny ramowy BK-02 gdzie możemy dostosować wybarwienie blatu. Wymiary stołu to: 140x80x74 cm. Nogi i rama stołów wykonane są z profili metalowych lakierowanych proszkowo na kolor kwarc. Jeżeli chodzi o koszt wysyłki to należy go ustalić z naszym konsultantem przez złożeniem zamówienia.

Warty uwagi jest również stół konferencyjny ERYK chrome o wymiarach 1200×600 cm. Melaminowy blat jest o grubości 25 mm, a elementy metalowe są chromowane, waga takiego stołu nie przekracza 17 kg. Największym plusem w/w stołu jest możliwość składowania stołu po złożeniu. Na ten produkt dajemy gwarancje 24 miesiące. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie.

Jakie krzesła do stołu?Krzesło konferencyjne bingo

Krzesło konferencyjne SAMBA to zdecydowanie jeden z hitów sprzedażowych. Jest to prostej formy krzesło, które sprawdza się w salach konferencyjnych naszych klientów. Możemy skonfigurować podstawę, rodzaj tapicerki, kolor i wybarwienie elementów drewnianych krzesła. Niewątpliwym atutem krzesła jest możliwość składowania w stosie, dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo miejsca. Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex. Krzesło można kupić również w wersji z pulpitem.

Polecamy również krzesło Bingo Arm Wood, które jest wykonane z bukowej profilowanej sklejki. Wizualnie krzesło idealnie pasuje do drewnianego stołu konferencyjnego. Jeżeli chodzi o konfiguracje to możemy wybrać podstawę oraz wybarwienie elementów drewnianych. Dostępność krzesła to 14 lub 21 dni roboczych (w zależności od wykończenia).

Opisane produkty można znaleźć na naszej stronie www.mojekrzesla.pl

Dodaj komentarz