Krzesła konferencyjne dla Twojego biura

Sala konferencyjna to serce firmy. To tutaj zapadają najważniejsze decyzje dotyczące działań firmy oraz odbywają się spotkania biznesowe. Dlatego tak ważne jest, aby sala konferencja stanowiła wizytówkę biura.

Nasz klient buduje swoją opinie o firmie nie tylko poprzez relacje oraz działania firmy. W dużym stopniu wpływa na to wizualny aspekt biura. Dlatego warto zainwestować zarówno w wystrój przestrzeni, jak i w meble w sali konferencyjnej. Oczywiście najważniejsze są krzesła. Trudno jest skupiać się kilka godzin w pozycji siedzącej jeśli jest nam niewygodnie. Nasi partnerzy i klienci biznesowi będą chętniej podejmować sprzyjające firmie decyzje, jeśli będą czuć się komfortowo. By tak się stało, należy zainwestować w odpowiednie krzesła konferencyjne, które zagwarantują twoim gościom dogodne warunki podczas spotkania.

Biznesowa elegancja w stylu SAMBA

Jeśli masz ograniczone miejsce w sali konferencyjnej warto pomyśleć o krzesłach, które posiadają specjalną podkładkę do pisania. Dzięki temu możesz zrezygnować ze stołu i zyskać więcej Krzesło SAMBAprzestrzeni. Godnym poleceniem krzesłem, które posiada pulpity jest krzesło SAMBA TR. Ich elegancki design, idealnie wpasowuje się w przestrzenie biznesowe. SAMBA charakteryzuje się tapicerowanym siedziskiem oraz oparciem wykonanym z materiału wysokiej jakości. Dodatkowo posiada metalowe podłokietniki z drewnianymi nakładkami oraz przesuwaną podkładką do pisania. Dzięki eleganckiemu wyglądowi oraz funkcjonalnym dodatkom idealnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni biznesowej jak i szkoleniowej.

Ponad czasowe ISO

Jeśli chcemy jednak zostać przy tradycyjnym układzie sal konferencyjnych składającym się z dużego stołu i krzeseł, warto zainteresować się jednym z najpopularniejszych modeli – krzesłem ISO. Posiadają one szerokie siedziska, dzięki którym można zachować odpowiednie odległości między krzesłami. Inną bardzo przydatną funkcją są ramki, które wychodzą nad siedzisko. Sprawia to, że każdy uczestnik konferencji dysponuje własną przestrzenią i nie przeszkadza innym. Modele ISO posiadają także możliwość składowania ich na stosie do maksymalnie dziesięciu sztuk. Pozwala to zaoszczędzić miejsce, kiedy w sali nie ma żadnego spotkania lub potrzebujemy więcej przestrzeni.

Dodaj komentarz