Krzesło dla Menadżera

Krzesło dla menadżera.

W dzisiejszych czasach biuro to nie tylko miejsce pracy, ale także wizytówka firmy. Mimo, że jesteśmy coraz bardziej mobilni i możemy pracować w różnych miejscach, biuro dalej pełni funkcje reprezentacyjną.

Aranżacja wnętrza gabinetów menagerów oraz osób na wysokich stanowiskach kierowniczych jest ważna, ze względu na funkcje biznesową tych pomieszczeń. To tutaj gości się najważniejszych partnerów biznesowych oraz przyjmuje się klientów.  Gabinety osób wysoko postawionych w hierarchii firmy mają zazwyczaj minimalistyczny charakter. Dlatego dobierając meble do takiej przestrzeni stawia się głównie na ekskluzywny i surowy design, który będzie kontrastowały z prostotą stylizacji wnętrza. Projektując wytworne wnętrza zapomina się natomiast o wygodzie pracownika. Wybierane krzesła do gabinetów mają jedynie ekskluzywny wygląd, lecz pozbawione są rozwiązań technologicznych, które wspierają zdrowie i komfort pracownika.

Jak więc  połączyć ekskluzywną formę pasującą do minimalistycznych przestrzeni biurowych z ergonomią? Proponujemy wybrać produkty krzeseł gabinetowych firmy Profim. Zostały one stworzone specjalnie z myślą o kierownikach i ich biurach. Oprócz stylowego wyglądu posiadają system mechanizmu Synchro, który daje możliwość na regulacje kąta odchylenia oparcia z możliwością dostosowania sprężystości do ciężaru osoby siedzącej. Pozwala to na zmianie pozycji z siedzącej na półleżącą. Dzięki temu nie przeciążamy kręgosłupa podczas ośmiu godzin pracy przy biurku. Dodatkowe, regulowane, szerokie podłokietniki, sprawiają, że fotel zyskuje jeszcze bardziej ergonomiczny charakter.

AKCJA w biurze.Fotel obrotowy Action

Jednym z najczęściej wybieranych modeli do gabinetów jest krzesło obrotowe Action. To najnowocześniejszy fotel gabinetowy w ofercie profim, który jednocześnie zapewnia wygodę i optymalną pozycję ciała.

Krzesło Action oprócz stylowego designu posiada wiele użytecznych rozwiązań technologicznych, które sprawiają, że wielogodzinna praca przy biurku zmienia się w czystą przyjemność. Jedną z unikalnych cech krzesła jest regulowany zagłówek, który można dostosować do wysokości oraz kąta nachylenia głowy. Zapobiega to bólom głowy oraz karku pracownika.

Dodatkowo krzesło Action posiada ozdobne kółka, tapicerkę wykonanej z materiałów wysokiej jakości oraz aluminiowe elementy. Wszystko to sprawia, że krzesło idealnie pasuje do prestiżowych przestrzeni zaprojektowanych w stylu industrialnym. Warto rozpatrzeć jego zakup jeśli planujemy aranżację gabinetu zarówno dla menagerów jak i kadry kierowniczej.

AKTYWNIE w biurze.

Inną propozycją stylowych  foteli gabinetowych jest krzesło Active, który oprócz stylowego kształtu oraz mechanizmu synchro opisanego powyżej posiada dwa rodzaje kółek, które można stosować zamiennie. Miękkie dostosowane są do powierzchni sztywnych takich jak np. parkiet. Natomiast kółka twarde dopasowane są do podłoży z materiałów miękkich jak np. wykładzina. Dodatkowo wyposażone są one w hamulec, który zapobiega „odjeżdżaniu” krzesła bez osoby siedzącej.

 

 

Dodaj komentarz