Krzesło TAKTIK – Hit sprzedażowy

Szukając dobrego krzesła biurowego nie trzeba iść na kompromisy, wystarczy zapoznać się z rodziną Taktik. Krzesła te dzięki sporej liczbie typów mechanizmów i rodzajów podłokietników, można dowolnie dopasować do własnych potrzeb.

4 modele

Taktik występuje aż w czterech wersjach, ta podstawowa posiada tapicerowane siedzisko i oparcie. Natomiast tył krzesła zabezpieczony jest dekoracyjną osłoną. W modelu Mesh zamiast tapicerki zaproponowano oparcie z wysokogatunkowej siatki, natomiast w  Mesh-U na siatkowe oparcie nałożona jest tapicerowana nakładka. Ostatnia wersja, czyli krzesło biurowe Taktik Mesh-Ergo-U również posiada tapicerowaną nakładkę, która dodatkowo jest wyposażona w profile ergo. Każdy z czterech modeli Taktika wyposażony jest także w regulację wysokości krzesła oraz nylonową pięcioramienną podstawę. Do tego mamy mnogość wyboru jeśli chodzi o rodzaj tapicerek i ich kolor.

Wybranie modelu, to dopiero początek właściwej konfiguracji Taktika, ponieważ do wyboru mamy także po 5 typów mechanizmów i rodzajów podłokietników.

Krzesło TAKTIKDopasuj mechanizm

Podstawowym mechanizmem na wyposażeniu Taktika jest Ergon 2L, która posiada możliwość blokady kąta odchylenia oparcia w wybranej pozycji oraz regulację wysokości oparcia za pomocą pokrętła. Za dodatkową opłatą można wyposażyć nasze krzesło w mechanizm Ergon Up, w którym lepiej funkcjonuje regulacja wysokości oparcia. Półkę wyżej znajdują się mechanizmy synchroniczne Active-1 i Active-1-TR, które pozwalają m.in. na swobodne kołysanie się oraz posiadają zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkowania (Anti-Shock). Drugi z tych mechanizmów rozszerzono o możliwość regulowania głębokości siedziska. Najbardziej funkcjonalne i ergonomiczne mechanizmy, jakie można wybrać do krzeseł z rodziny Taktik (oprócz wersji podstawowej krzesła), to SFB1 i SFT1. Oba te rozwiązania należą do grupy mechanizmów self-tension i wyposażone są w automatyczną regulację siły oporu oparcia, a SFT1 dodatkowo pozwala na regulowanie głębokości siedziska.

Dobierz podłokietnikiKrzesło TAKTIK MESH

Ostatnim etapem konfiguracji jest wybranie jednego z pięciu rodzajów podłokietników, w które możemy doposażyć krzesła z rodziny Taktik. Modele GTP42 i GTP46, to stałe podłokietniki pozbawione możliwości regulacji. Jeżeli zależy nam na dopasowaniu wysokości powinniśmy wybrać R19T, z kolei wersja R28S oprócz modyfikacji wysokości, pozwala także na całkowite złożenie. Pełną regulację 3D posiadają natomiast podłokietniki R32R, które dodatkowo wyposażona w ruchomą na płaszczyźnie przód-tył nakładkę PU.

Rodzina Taktik dostępna jest w przystępnych cenach w ofercie www.mojekrzesla.pl, a przy wyborze najlepszych opcji (mechanizm plus podłokietniki) otrzymujemy ergonomiczne krzesło pracownicze odpowiednie dla pracowników spędzających osiem godzin pracując przy monitorze.

Dodaj komentarz