Promocja do 26% na wybrane produkty!

Promocja na krzesła biurowe do 26%!

Zapewne słyszeli Państwo o firmie „Nowy Styl”, która jest liderem sprzedaży krzeseł biurowych oraz konferencyjnych w Polsce. Dzięki solidnej jakości wykończenia krzeseł oraz wysokiej jakości produktów firma „Nowy Styl” zrobiła karierę również za granicami naszego Państwa. Nie raz spotkaliśmy się z produktami tego producenta, a nawet o tym nie mieliśmy pojęcia.

Krzesła do poczekalni

Krzesło do poczekalni BETAChodząc do przychodni często napotykamy na ławki BETA, które są 1-2-3-4,  a nawet 5 osobowe. Są to krzesła do poczekalni, które charakteryzuje niska cena, ponieważ za jedno osobowe krzesło zapłacimy 65,53 zł oraz solidne wykończenie.W tym produkcie w kroku pierwszym możemy wybrać podstawę (aluminium lub chromowana), a w kroku drugim możemy wybrać dowolny kolor krzesła. Pojedyncze krzesła można składować na stos i co ważne – są łatwe w utrzymaniu czystości. Producent daje gwarancje na 24 miesiące. Krzesła BETA zdecydowanie możemy polecić do jednostek publicznych.

Zadzwoń do nas i zapytaj o rabat na krzesła BETA 71 35 99 207

Krzesła produkcyjne

Jeżeli chodzi o krzesła produkcyjne to dużym zainteresowaniem cieszą się krzesła na produkcje NARGO, które dostępne są zarówno w wersji z podnóżkiem jak i bez. Krzesła posiadają antypoślizgowe siedzisko oraz oparcie, a co najważniejsze produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex. Wersja bez podnóżka jak i z podnóżkiem mają samohamowne kółka do powierzchni dywanowych lub do powierzchni twardych. Krzesło produkcyjne NARGO w wersji bez podnóżka kosztuje tylko 354,98 zł. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że krzesło NARGO jest bardzo popularne w naszym sklepie.

Biurowe krzesła obrotowe

Ergonomia i wygoda to bardzo ważne pojęcia jeżeli chodzi o fotele lub krzesła obrotowe biurowe. Asortyment w naszym sklepie jest ogromny dlatego chcemy przedstawić jeden z hitów sprzedażowych czyli krzesło obrotowe INTRATA OPERATIVE O-12. Jeżeli bardzo zależy Państwu na dostępności to fotel jest dostępny w około 5-7 dni roboczych i posiada miękkie tapicerowane siedzisko z wysokim oparciem.

 

 

Dodaj komentarz